مقالات

تفریحات لاکچری

تفریحات لاکچری؛  آیا شما با ورزش و تفریحاتی که در بخش اعظمی از جوامع قسمتی از لاکچری ترین ورزش و تفریحات گروه مفرح هست اشنا هستید؟ در این مقاله ما میخواهیم به قسمت های از این تفریحات بپردازیم با ما همراه باشید

تور ارزان کیش را اینجا مشاهده کنید

سوارکاری؛ 

رویا و خیال اسب سواری از جمله چیزهایی است که از دوران کودکی در ناخودآگاه بیشتر ما ایجاد شده است. لذا هیچ زمان چنین فکر کرده بودید جهت دستیابی به این رویا به چه میزان تلاش نموده اید! به احتمال بسیار بیشتر شما به جهت ارضای رویای سوارکاری، چند مرتبه ای را در کنار سواحل دریا سوار حیواناتی چون؛ اسب یا قاطر و گاهاً هم الاغ شده اید امّا همین و بس! ممکن است بهانه شما در راستای سوارکاری این باشد که هزینه نگهداری از اسب و موضوع سوارکاری قطعاً که سر به فلک کشیده است. بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که موضوع سوارکاری هم در شهر تهران و هم در دیگر شهرها از جمله تفریحات مفرح و جذاب به نظر می رسد و نباید این موضوع را انکار نماییم.

بولینگ

بولینگ؛

بولینگ از جمله ورزش هایی می باشد که یا هیچ گونه استعدادی در آن ندارید و یا با ابتدایی ترین بازی که شما توپ را در دستان خود جای می دهید، احساس خواهید کرد که یک بولینگ باز بسیار حرفه ای بوده اید و تا به اکنون تنها عمر خود را هدر داده اید. اگر که شما تنها فیلم کوئن ها را مشاهده نموده باشید و بدتان نیاید، همانند؛ جف بریجز، اوقات فراغت را در بطن سالن باشگاه بولینگ گذران خواهید کرد. جای نگرانی نخواهد بود! هزینه یک ساعت بهره گیری از بولینگ در شهری چون تهران برای یک فرد، به قدر پول یک فنجان در داخل کافه است. البته که شما می توانید این تفریح را به عنوان یک تفریح لاکچری به حساب آورید.

گلف؛

گلف به هنگام آغاز یک بازی واقعاً ترسناک به نظر می آید، از طریقه ی در دست جای دادن چوب گلف گرفته است تا به طریقه ی ضربه زدن و تکنیک های گوناگون آن. قوانین و مقررات پیچیده و دشوار گلف هم قسم دیگری از مشکلاتی می باشد که جهت فرا گیری این ورزش مقابل شما جای خواهد گرفت. لذا لااقل خیال شما از هزینه ی موضوع گلف آسوده باشد. خیلی آسوده و بدون هیچ نوع دردسری با وجه اندکی می توانید در بطن سالن ورزشگاه و زمین گلف از جمله باکلاس ترین و بهترین ورزش های دنیا را پشت سر خود بگذارید.

تنیس؛

به جرأت که ورزش تنیس از جمله مشقت بارترین و سخت ترین رشته های ورزش دنیا به شمار می رود. جالب است به این نکته هم توجه داشته باشید که یک تنیسور تقریباً دو برابر یک فوتبالیست داخل مسابقه فوتبال دوندگی خواهد کرد. این را به فراموشی بسپارید. با انرژی ضربات دستی که میبایست به راکت وارد نمایید متوجه خواهید شد که با یکی از مشقت بارترین و سخت ترین رشته های ورزشی دنیا رو به رو می باشید.

بهتر است ما در افرا کیش این موضوع را برای شما خاطر نشان گردیم که، اگر که شما جنم و سخت جانی یک تنیسور شدن را در وجود خود احساس می کنید، تنیس هم نیز از جمله ورزش ها و تفریحات لاکچری محسوب می شود.

پاراگلایدینگ؛

بعید می باشد آدمی را در عالم پیدا نمایید که علاقه ای به پرواز در آسمان نداشته باشد. لذا جهت رسیدن به رویای پرواز میبایست بر هراس از ارتفاع و نشستن بر روی صندلی که به پاراگلایدر وصل می باشد، غلبه نمود! بدانید که چنانچه بر هراس خود غلبه نمایید، هیچ مسئله دیگر نخواهد توانست شما
را از تجربه بی نظیر و بی بدیل در ارتفاعات اجتناب نمود.

با تفریحات کیش بیشتر آشنا شوید

تیراندازی؛

تیراندازی با تفنگ بادی جزئی از ورزش هایی می باشد که در دوران و فرآیند بچگی به طور حتم چند باری تجربه نموده اید و بالاخره یکی از اقوام و آشنایان شما تفنگ بادی داشته که چند تیر با آن به سوی آسمان شلیک نموده اید!

اگر که این روزها شما مایل هستید به یک تیرانداز ماهر و متبحر تبدیل بشوید، تنها کافی است به یکی از باشگاه های تیراندازی موجود در شهر خود مراجعه نمایید.

اسکواش؛

اسکواش با وجود ظاهر خیلی باکلاس و اسم دهان پر کنی که دارد برای نخستین بار به واسطه ی زندانیان زندان فلینت در کشور انگلستان بازی گردید‌. یک ورزشی که همسایگان شرقی کشور ایران، پاکستانی ها استادان مسلم آن می باشند و طی چند سال اخیر دوست داشتنی بوده و محبوبیت بسیاری هم میان جوانان ایرانی پیدا نموده است. بله این ورزش هم از جمله تفریحاتی می باشد که شما می توانید آن را هم به گونه ی خانوادگی انجام بدهید.

دوستان عزیز امیدواریم که ما توانسته باشیم که در این مطلب از خود شما را با برخی از مهم ترین تفریحات لاکچری موجود آشنا نموده باشیم.

انواع پکیج های تفریحی کیش با قیمت های استثنایی بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *