نمایش 1–21 از 24 نتیجه

وقتی به کیش سفر می‌کنید، لازم است که از تمام امکانات و لاکچری بودن لذت ببرید. این روزها این جزیره به یک مکان عالی برای سفر بی دردسر ایرانیان تبدیل شده است که افراد زیادی در هر موقعیت به کیش سفر می‌کنند. تعداد زیادی از مسافران در چند روزی که در این جزیره مهمان هستند، دوست دارند تا یک خودروی لاکچری زیر پای خود داشته باشند و از تمام تفریحات کیش لذت ببرند.

به نظرتان این خودروها را شما از کجا باید اجاره کنید؟ آیا می‌توان در فرودگاه ماشین لوکس کرایه کرد؟ اجاره ماشین در کیش به یکی از ویژگی‌های تور کیش تبدیل شده که شما در این مطلب اطلاعات زیادی در این مورد کسب خواهید کرد.

کدام خودروها در کیش اجاره داده می‌شوند؟

اگر به کیش رفته باشید حتما می‌دانید که نمی‌توانید هیچ خودروی ایرانی در آن پیدا کنید. در زمان‌های خاصی به برخی از خودروهای ایرانی این اجازه داده می‌شود که به این جزیره وارد شوند و پس از مدت زمان معین خارج شوند؛ اما در حالت کلی خودروهای ایرانی به این جزیره وارد نمی‌شوند.

حتما شما نیز به دنبال مدل‌های خاص ماشین‌های آمریکایی هستید که در این جزیره خاطره‌ای به یاد ماندنی داشته باشید. اسامی برخی از این خودروها را لیست می‌کنیم تا اشتیاقتان بیشتر شود.

آیا اجاره ماشین در کیش لازم است؟

وقتی در خانه نشسته‌اید و مطلبی راجع به اجاره ماشین در کیش می‌خوانید، این فکر را دارید که چرا باید در این جزیره کوچک ماشین کرایه کرد؟ هر کسی جای شما باشد این فکر را خواهد کرد که در این جزیره آرام چه نیازی به خودرو و هیاهوی آن است. چند روزی در این جزیره باید از سر و صدا و دغدغه‌های ماشین سواری به دور بود. باید گفت که همه این اندیشه‌ها منطقی هستند، اما تا جایی‌که خبر از خودروهای آمریکایی و مدل بالا نباشد!

افراد زیادی علاقه‌مند به خودروهای لوکس در جهان هستند و آرزو دارند که یک بار هم که شده، از آنها سواری بگیرند. در کیش این فرصت برای این افراد و کسانی که به این قضیه به دید سرگرمی نگاه می‌کنند مهیا است. خودروهایی در این جزیره به اجاره داده می‌شود که همتای آن را در هیچ یک از شهرهای ایران نمی‌توانید مشاهده کنید. فارغ از اینها شما می‌توانید با اجاره یک ماشین دور جزیره با خانواده گشتی بزنید.

با این تفاسیر شاید شما هم مجاب شدید که این فرصت استثنایی را از دست ندهید و در اولین سفر به این جزیره دیدنی سواری لذیذی از ماشین‌های لوکس اروپایی و نام آشنا در جهان بگیرید. در ادامه بیشتر با قوانین و مقررات اجاره خودرو در کیش آشنا خواهید شد.

انواع اجاره خودرو در کیش

شاید شما تمایل داشته باشید که خودتان خودروی اجاره‌ای را برانید، اما ممکن است افرادی باشند که خودرویی با راننده اجاره کنند. سلیقه افراد در این مورد متفاوت است و البته شرایط اجاره نیز می‌تواند در انتخاب تاثیرگذار باشد. به این ترتیب نوع اجاره خودرو به دو نوع بدون راننده و با راننده دسته بندی می‌شود.

زمانی که شما خودرو را بدون راننده رنت می‌کنید، در قرارداد ذکر می‌شود که اگر اتفاقی برای ماشین پیش بیاید و صدمه ای به آن وارد شود، شما باید کل هزینه را پرداخت نمایید. امکان جریمه شدن نیز در این حالت برای شما وجود دارد که از پیش پرداختی که از شما اخذ شده، این مبالغ کسر خواهد شد. در صورتی که این قانون در اجاره با راننده وجود ندارد و هیچ ریسکی در میان نیست.

اجاره ماشین در کیش

قیمت اجاره ماشین در کیش

از فاکتورهای مهم برای همه افراد علاقه‌مند اجاره ماشین در کیش میزان هزینه اجاره می‌باشد. عوامل مختلفی بر این هزینه موثر هستند که باید خود شما نیز به این موارد مسلط باشید. از عوامل مهم می‌توان به مدت زمان اجاره و همچنین نوع خودرو اشاره کرد.

هیچ محدودیتی برای شما در تعداد روزهای اجاره ماشین در کیش وجود ندارد و با افزایش تعداد روزها هزینه نیز بالا خواهد رفت. کاملا بدیهی است که ماشین‌های لوکس‌تر هزینه‌های بیشتری نیز خواهند داشت. حتما می‌دانید که مالیات این خودروها بسیار زیاد و سرسام‌آور است و به همین دلیل به اجاره داده می‌شوند.

یکی دیگر از موارد مهم و تاثیرگذار در هزینه رنت زمانی است که شما به این جزیره سفر کرده‌اید. در زمان‌های خاصی که مسافرین کمتری به جزیره کیش سفر می‌کنند، هزینه اجاره ماشین در کیش پایین می‌آید. شرکتی که شما با آن طرف قرارداد می‌شوید نیز اختیاراتی در تعیین هزینه دارد و حائز اهمیت است که در ادامه به این مورد نیز اشاره خواهیم کرد.

قوانین رانندگی در کیش

شاید وقتی حرف از جریمه خودرو در جزیره کیش می‌شود، گمان می‌کنید که همان جریمه‌های مرسوم در شهرهای ایران است. راهنمایی و رانندگی در این جزیره خوش آب و هوا قوانن بسیار سخت‌گیرانه‌ای دارد و هر راننده با کوچک‌ترین اشتباه جریمه‌های سنگینی را متحمل خواهد شد.

بهتر است با برخی از مواردی که برایتان یقینا جالب خواهد بود آشنا شوید. آیا می‌دانید که در کیش باید ظاهر تمام خودروها تمیز باشد. اگر خودرو به هر دلیلی کثیف شود، شما مشمول جریمه خواهید شد. سرعت مجاز در خیابان‌های این جزیره 50 کیلومتر بر ساعت است. اگر شما از این سرعت تجاوز کنید، دوربین‌های مدار بسته‌ای که در جای جای کیش نصب شده‌اند، بلافاصله جریمه خواهند کرد.

در شهر خود با تابلوی “بین خطوط برانید” مواجه شده‌اید و به احتمال زیاد بدون توجه به آن به رانندگی ادامه داده‌اید. در این جزیره اگر توجهی به این تابلو نداشته باشید حتما جریمه خواهید شد. اگر اهل بوق زدن هستید، در کیش باید این عادت را ترک کنید؛ چرا که بوق زدن در این منطقه ممنوع است.

خیلی از افراد تا به جاده وارد نشوند، کمربند ایمنی خود را نمی‌بندند؛ در این منطقه برای اینکه جریمه نشوید، باید حتما کمربند ببندید. در شهرهای دیگر با ریختن زباله از خودرو به بیرون تنها نشان بی اخلاقی دریافت می‌کنید، اما در این جزیره علاوه بر آن جریمه مشخصی را نیز پرداخت خواهید کرد.

نور بالا در این جزیره به طور قطع در هر زمان و هر مکان ممنوع است. یکی از مواردی که جریمه بسیار بالایی دارد، سوار کردن تعداد مسافر بیش از حد مجاز خودرو می‌باشد. به احتمال زیاد حساب دستتان آمده و می‌دانید که در کیش باید چگونه رانندگی کنید.

مدارک لازم برای اجاره ماشین در کیش

برای اجاره ماشین در کیش، باید مدارکی اعم از کارت ملی، اصل گواهینامه که دارای اعتبار است و … را به همراه داشته باشید. مبلغ اجاره هر ماشین در کیش مشخص است و شما با توجه به علاقه خود انتخاب می‌کنید، برای تحویل ماشین باید در همان ابتدا اجاره روزانه را پرداخت نمایید.

مبلغی را به عنوان ضمانت به خاطر خودرو و مبلغی را برای ضمانت جریمه باید به مراجع مربوطه امانت دهید. در صورتی که شما جریمه نشوید و آسیبی به خودرو وارد نشود، تمام این مبالغ به شما برگردانده می‌شود.

شرایط اجاره ماشین در کیش

یکی از بخش‌های مهمی که شما باید حتما مطالعه کنید، قوانین اجاره ماشین در کیش است. همه چیز به همان سادگی که شما فکر می‌کنید نیست و باید اطلاعاتتان را تکمیل کنید. در این بخش به مهم‌ترین قوانین اشاره می‌کنیم تا حواستان جمع باشد که مشمول جریمه و هزینه زیاد نشوید.

شما نمی‌توانید خودرو را برای شخص دیگری اجاره نمایید. اگر به هر صورت شما تصادف کردید، نباید خودسرانه وارد عمل شوید و خودتان به تعمیرگاه ببرید. در این شرایط ابتدا باید به پلیس و شرکت طرف قرارداد زنگ بزنید و موضوع را به آنها گزارش دهید.

گاهی ممکن است خودرو در حین رانندگی دچار مشکل شود که در اولین فرصت باید با شرکت تماس حاصل فرمایید تا کارهای لازم انجام شود. هنگام تحویل خودرو به شما تذکر داده می‌شود که ورود به سواحل و جاده‌های خاکی ممنوع می‌باشد. در صورتی که قصد دارید مدت زمان بیشتری از خودرو استفاده کنید باید شرکت مربوطه را در جریان بگذارید.

شما به هیچ عنوان نباید در سیستم فنی دستکاری کنید و همچنین اجازه ندارید با این خودروها حرکات نمایشی اجرا کنید. شما خودرو را تمیز تحویل می‌گیرید و باید دقیقا به همان شکل تحویل دهید که اگر خودرو تمیز نباشد، باید هزینه کارواش پرداخت کنید. میزان سوخت ماشین به عهده اجاره گیرنده است و میزان سوخت در موقع تحویل به هر مقداری که باشد، در موقع بازگرداندن باید دقیقا به همان میزان در باک موجود باشد.

قوانین خاصی برای تاخیر در تحویل خودرو وجود دارد که می‌توانید تمام موارد را در قرارداد مطالعه کنید تا در صورت تاخیر مشکلاتی برایتان پیش نیاید.

نکات مهم اجاره ماشین درکیش

حتما تا اینجای مطلب دانستید که کار به همان سادگی که در خانه فکر می‌کردید نیست و قوانین زیادی در این مسیر تعیین شده است. البته هیچ قانونی برای سوء استفاده یا برای به خطر انداختن سلامتی شما نیست و همگی برای حفظ نظم محیط و آرامش شما در جزیره می‌باشد. با این حال بهتر است شما نکاتی را در ذهن داشته باشید تا کار رنت خودرو را به سادگی هر چه تمام انجام دهید. در ادامه به چند مورد مهم اشاره می‌کنیم.

اولین نکته مهم این است که هزینه حمل و نقل در این جزیره بالا می‌باشد و به همین دلیل رنت خودرو یک راهکار مناسب برای راحتی خانواده و بازدید از مکان های مختلف است. هزینه تعمیر ماشین در صورتی که شما مقصر تصادف باشید، بر عهده شما خواهد بود.

تحت هیچ شرایطی هیچ ماشینی را از یک فرد و بدون قرارداد اجاره نکنید. حتما با یک شرکت معتبر طرف باشید و قوانین آن را از متصدیان و مسئولین آن بپرسید.

پس از انتخاب ماشین مورد علاقه حتما از تمام قسمت‌های آن عکس بگیرید تا سوء تفاهمی در نهایت پیش نیاید. بررسی نقطه به نقطه این ماشین‌ها الزامی است. توجه داشته باشید که هم شما قرارداد را امضا کنید و هم طرف مقابلتان و یک نسخه از قرارداد را شما به همراه داشته باشید.

شما از همین الان می‌توانید شرکت معتبری را انتخاب کنید و این کار با تحقیق و بررسی و مقایسه شرکت‌های آنلاین ممکن است. به ما اعتماد کنید و لحظات خوشی را با عزیزانتان در جزیره کیش تجربه کنید.

جمع بندی

یکی از جذاب‌ترین جاذبه‌های گردشگری در کشور، جزیره خاص کیش است. افراد زیادی در طول سال برنامه تفریح خود را به این منطقه آزاد می‌اندازند تا لحظات به یاد ماندنی را تجربه کنند. یکی از سرگرمی‌های منحصر به فرد در این منطقه اجاره ماشین‌های لوکس جهانی است که در شهرهای دیگر این امکان وجود ندارد. باید توجه داشته باشید که قوانین رانندگی در جزیره کیش با سایر شهرها تفاوت دارد و باید حساسیت زیادی به خرج دهید. همچنین قوانین اجاره ماشین در کیش را نیز باید مطالعه کنید تا با مشکلی مواجه نشوید. ما در این مطلب تمام نکات مهم را آوردیم تا شما با اطلاعات بیشتری برای این کار اقدام نمایید.