نمایش دادن همه 13 نتیجه

تفريحات آبی کیش
جزیره کیش به‌عنوان یکی از پرگردشگرترین جزایر کشور ایران، دارای امکانات تفریحی و تجهیزات مدرن سرگرمی است. روزانه افراد زیادی به جزیره کیش سفر کرده و علاوه بر زیبایی‌های طبیعی این جزیره از امکانات تفریحی آن استفاده می‌کنند. کیش به دلیل قرارگیری در آب‌های زلال دریای خلیج فارس، از بازی‌ها و سرگرمی‌های متعدد آبی برخوردار بوده که طرف‌داران زیادی دارد. تفریحات کیش شامل از به‌روزترین تفریحات آبی در دنیا است و تجهیزات آن، ایمنی شما را تضمین می‌کند. در این مقاله قصد داریم انواع تفریحات آبی کیش را معرفی کنیم.
اگر شما هم قصد دارید در روزهای گرم مدتی دور از دغدغه‌های زندگی در جزیره کیش به تفریحات آبی بپردازید، پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی با انواع سرگرمی‌های آبی این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

قیمت تفريحات آبی کیش
تفریحات آبی کیش با قیمت های متفاوتی عرضع میشوند و تمامی افراد با هر بودجه ای میتوانند از آنها لذت ببرند. قیمت های بروز شده تفریحات آبی کیش را میتوانید در سایت آفرکیش مشاهده نمایید و از تخفیفات تفریحات آبی کیش نیز در سایت ما استفاده کنید.

تفریحات آبی کیش
انواع تفریحات آبی کیش
در ادامه به معرفی برخی از انواع تفریحات آبی کیش می‌پردازیم. با آشنا شدن با این تفریحات می‌توانید تصمیم بگیرید که کدام یک از آن‌ها را تجربه کنید. همچنین برای امتحان کردن آن‌ها در طول سفر خود با توجه به بودجه، برنامه‌ریزی کنید.
پاراسل | پرطرفدارترین تفریح آبی کیش
پاراسل یکی از انواع دریایی تفریحات آبی کیش است که در آن فرد با یک چتر در بالاسر به وسیله طنابی به طول حدود ۱۵۰ سانتی‌متر به یک قایق متصل می‌شوند. زمانی که قایق به حرکت درآمده و سرعت می‌گیرد، چتر و فرد به پرواز در آسمان به پرواز درآمده و منظره‌ای زیبای از دریای آبی خلیج ‌فارس در زیر پای خود مشاهده می‌کنند. این تجربه هیجان‌انگیز به صورت یک الی سه نفر (دو کودک به همراه یک بزرگسال و یا دو بزرگسال به همراه یک کودک) قابل استفاده است. مدت‌ زمان تجربه این تفریح جذاب یک ساعت است و پرواز در اوج به ارتفاع ۱۵۰ تا ۳۳۰ متری، حدود هفت دقیقه طول می‌کشد. این تفریح هم برای آقایان و هم برای بانوان قابل تجربه است.
شاتل
شاتل یکی از پرطرف‌دارترین تفریحات آبی است که در آن افراد بر روی یک تیوپ می‌نشینند و توسط یک قایق کشیده می‌شوند. استفاده از این تیوپ‌ها برای یک نفر امکان ‌پذیر نیست و حداقل دو نفر باید هم‌ زمان بر روی آن بنشینند. مدت ‌زمان این تفریح در حدود ۱۵ دقیقه است.
اسکوتر زیردریایی یکی از جذاب‌ترین تفریحات آبی کیش
اسکوتر زیردریایی یکی از تفریحات آبی کیش است. این تفریح مانند غواصی بوده و به شما این امکان را می‌دهد با یک اسکوتر زیردریایی به کمک یک مربی در اعماق آب‌های خلیج فارس تجربه‌ای بی‌نظیر داشته باشید. با استفاده از این وسیله می‌توانید تا عمق ۱۰ متری دریا رفته و ماهی‌ها و جانوران آبزی گوناگون را تماشا کنید. حداقل سن برای این تجربه ۱۲ سال بوده و قد افراد باید حداقل ۱۵۰ سانتی‌متر باشد. این تفریح به صورت تک ‌نفره بوده و برای تجربه آن لازم نیست شنا بلد باشید.
غواصی
جذاب‌ترین تفریح دریایی برای اکثر افراد، غواصی است. با این تفریح می‌توانید با لباس غواصی و به کمک‌ مربی به اعماق آب رفته و تجربه‌ای هیجان‌انگیزی را در کنار ماهی‌ها داشته باشید. آقایان و بانوان هر دو می‌توانند از این تفریح استفاده کنند. مدت ‌زمان این تفریح کلاً از زمان سوار شدن به قایق و رفت ‌و برگشت، حدود یک ساعت و نیم است که غواصی در اعماق آب ۱۵ دقیقه طول می‌کشد.
بنانا یکی از تفریحات آبی خانوادگی کیش
بنانا یکی از معروف‌ترین تفریحات آبی کیش است. در این تفریح افراد بر روی تیوپی موزی‌ شکل نشسته و توسط قایق کشیده می‌شوند. این تفریح هیجان‌انگیز بی‌شباهت به شاتل نیست. تنها تفاوت آن‌ها هیجان بیشتر در بنانا و شکل تیوپ است. برای استفاده از بنانا باید حداقل ۴ نفر و حداکثر ۸ نفر باشید.
فلای‌ بورد جزو معروف‌ترین تفریحات آبی کیش
فلای بورد یکی از تفریحات آبی کیش است که به وسیله یک جت اسکی و پمپاژ آب، افراد را روی هوا نگه می‌دارد. با استفاده از فلای بورد می‌توان حرکات نمایشی و جذاب زد. این وسیله ساده ولی هیجان‌انگیز تجربه‌ای بی‌نظیر در بین آسمان و دریا را برای شما فراهم می‌کند. مدت ‌زمان تجربه این تفریح کلاً ۲۰ دقیقه است که ۵ دقیقه ابتدایی آموزش مختصری به شما داده خواهد شد. همچنین شرط سنی فلای‌ بورد، بالای ۱۸ سال بودن است.
پدل بورد یکی از هیجان‌انگیزترین تفریحات آبی کیش
این وسیله شامل تخته‌ای است که افراد پاهای خود را بر روی آن می‌گذارند و بر روی آب حرکت می‌کنند. این تخته‌ها برای هر وزنی مناسب است و کودکان نیز به همراه بزرگ‌تر خود می‌توانند از آن استفاده کنند. تجربه این تفریح کلاً یک ساعت طول می‌کشد که شامل آموزش ابتدایی نیز است. همچنین در این تفریح امنیت شما با پوشیدن جلیقه نجات حفظ می‌شود.
کیبل اسکی
اسکی روی آب یا کیبل اسکی یکی از پرطرف‌دارترین تفریحات آبی است. کیبل اسکی جزیره کیش اولی کیبل اسکی در خاورمیانه بوده که تجهیزات زیادی دارد. امکان اسکی کردن ۱۲ نفر به‌صورت هم‌زمان در این مجموعه وجود دارد. همچنین امنیت آن‌ها در این مجموع تضمین شده است.
جت اسکی، یکی از پرهیجان‌ترین تفریحات آبی کیش
اگر طرف‌دار هیجان و سرعت هستید، پیشنهاد ما به شما امتحان کردن جت اسکی است. جت اسکی یکی از تفریحات آبی کیش، مورد علاقه بسیاری از افراد بوده و محبوبیت زیادی دارد. بر روی هر جت، تنها دو نفر می‌توانند بنشینند. لازم به ذکر است اگر فردی بالای ۱۰۰ کیلوگرم وزن داشته باشد، بر روی جت همراه نباید داشته باشد.
کایت بوردینگ
این تفریح که نوعی ورزش نیز به حساب می‌آيد، ترکیبی از اسکی روی آب و پاراگلایدر است. در کایت بوردینگ پای شما به بورد اسکی متصل شده و در آسمان نیز به یک کایت متصل هستید. در این ورزش حین اسکی روی آب برای لحظاتی از سطح آب فاصله می‌گیرد و پرواز می‌کنید.
گشت خصوصی دریا
در گشت خصوصی می‌توانید قایقی را با هر تایمی که تمایل دارید، رزرو کرده و به همراه ناخدای قایق در دریای خلیج فارس گشت بزنید. در این گشت می‌توانید فعالیت‌هایی مانند فری‌دایوینگ و ماهیگیری با تفنگ نیز انجام دهید. بسیاری از افراد برای جشن تولد، سالگرد ازدواج و دیگر جشن‌های کوچک یک قایق را برای گشت خصوصی دریای خلیج فارس رزرو کرده و آن را با بادکنک و وسایل دیگر، تزئین می‌کنند.
ماهیگیری، یکی از تفریحات آبی کیش
کسانی که به ماهیگیری علاقه دارند، می‌توانند در سواحل دریای خلیج فارس به ماهیگیری بپردازند. البته اگر در ماهیگیری حرفه‌ای هستید، بهتر است به کلوپ‌های ماهیگیری در جزیره مراجعه کنید. این مجموعه‌ها وسایل مورد نیاز برای ماهیگیری را در اختیارتان قرار می‌دهند. همچنین امکان ماهیگیری بر روی قایق را نیز برای شما فراهم می‌کنند.
اسنورکلینگ
اسنورکلینگ به عنوان یکی از تفریحات آبی کیش، نوعی از غواصی است که در آب‌های کم‌ عمق انجام می‌شود. مجموعه‌های اسنورکلینگ در سواحل جزیره کیش قرار دارند. با مراجعه به آن‌ها می‌توانید بلیت خود را تهیه کرده و وسایل مورد نیاز برای غواصی در آب‌ کم‌ عمق جزیره را دریافت کنید.
قایق تندرو
یکی دیگر از تفریحات آبی کیش، قایق تندرو است. با استفاده از این قایق می‌توانید به مدت ۲۰ دقیقه با هیجان بالا در میان آب‌های دریای خلیج فارس گردش داشته باشید. در این گردش دریایی، ناخدای کشتی قایق را هدایت می‌کند. این تفریح یکی از تفریحات گران جزیره کیش است.
پارک آبی اوشن، مجموعه‌ای از تفریحات آبی کیش
پارک آبی اوشن تنها پارک روباز آبی برای بانوان و بزرگ‌ترین پارک آبی است. این پارک مجهز به جدیدترین امکانات و سرگرمی‌های آبی بوده و استانداردهای بین‌المللی دارد. در این پارک آبی فضاها و تفریحات مختلفی مانند سونا، جکوزی، استخر روباز و موج‌سواری فراهم شده است. پارک آبی اوشن حتی مجهز به سیستم گرمایشی نیز بوده و به همین جهت در روزهای کمی خنک‌تر این جزیره نیز می‌توانید از تفریحات و امکانات موجود در آن لذت ببرید. از دیگر امکانات اوشن پارک می‌توان به فروشگاه‌های وسایل مورد نیاز ماند مایو یا حوله، فضای مخصوص کودکان و رستوران اشاره کرد.
پارک آبی مارینا
پارک آبی مارینا یک پارک شناور بر روی آب است. این پارک آبی کاملاً از تیوپ‌های بادی ساخته شده است. متأسفانه تنها آقایان و کودکان با سن بالای سه سال می‌توانند از این پارک آبی استفاده کنند. با خرید بلیط‌های مارینا می‌توانید تا یک ساعت از امکانات این پارک آبی استفاده کنید.
سخن آخر
در این مقاله در ارتباط با انواع تفریحات آبی کیش صحبت کردیم. در سواحل دریای کیش امکانات تفریحی مختلفی مانند پاراسل، شاتل، ماهیگیری، مجموعه پارک آبی اوشن و بسیاری از موارد دیگر تعبیه شده است تا سفری به ‌یاد ماندنی برای شما رقم بخورد.