کمی درباره مجموعه خدمات گردشگری ایرانیان آتا کیش

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری ” ایرانیان آتا” با سابقه حضور 25 ساله مدیران آن در جزیره کیش، دارای مجوز بند ” الف” از سازمان هواپیمایی کشوری و بند “ب” از معاونت گردشگری و سازمان منطقه آزاد کیش، توانسته به عنوان برندی خوشنام در عرصه گردشگری کیش، اعتماد مشتریان، همکاران و شرکاء تجاری خود را کسب کند.

شرکت ” ایرانیان آتا” همواره در تلاش است با تدوین استانداردها و فراهم نمودن جامع ترین زیر ساخت ها به عنوان تامین کننده بازار در شبکه توزیع، میزبانی شایسته برای پاسخ به این اعتماد باشد.

گستردگی محصولات و استقبال بالای همراهان، بنیان کار ” ایرانیان آتا” را بر دو اصل تعهد و تخصص نهادینه کرده است به همین منظور فراهم کردن بهترین خدمات برای مشتریان و همکاری را وظیفه خود می دانیم و مفتخریم در شرکت ” ایرانیان آتا” می توانیم لحظات خوشی را به شما هدیه کنیم و بهترین تجارب سفر را برای شما خلق نماییم.

امیدواریم همواره در کنار خانواده بزرگ ” ایرانیان آتا” باشید و از این همراهی نهایت لذت را ببرید.

خدمات ایرانیان آتا

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری ” ایرانیان آتا” با سابقه حضور 25 ساله در جزیره کیش، دارای مجوز بند الف از سازمان هواپیمایی کشوری و بند ب از سازمان گردشگری و میراث فرهنگی و سازمان منطقه آزاد کیش آماده ارائه ی خدمات زیر می باشد:

  1. رزرو پرواز
  2. رزرو هتل
  3. رزرو تور
  4. اجاره ی ماشین
  5. اجاره لیموزین
  6. تفریحات کیش
  7. سوپرایز و فرمالیته
  8. اجاره یات (قایق های وی آی پی)
  9. و…..