مقالات

آفرکیش را تا چه حد می شناسید؟

آفر کیش

آفرکیش یکی از مجموعه شرکت هایی می باشد که با ارائه ی تور های مختلف سفر به مناطق مختلف، امکان یک مسافرت خاص و به یاد مادنی را به شما می دهد. شاید فکر کنید، که  آفرکیش هم مثل بقیه ی آژانس های مسافرتی با دریافت مبلغی از مراجعه کنندگان و برقراری قرداد با چند هتل و موتل تور های مسافرتی را برگزار می کند و تنها هدفش کسب سود از چنین فعالیت هایی است. اما باید بگویم که این یک تصور به شدت اشتباه است. آفرکیش از سایر آژانس های مسافرتی متفاوت است. بله در ظاهر یک نوع فعالیت را دارند و از این محل کسب سود می کنند، اما آفرکیش تمامی اقدامات لازم جهت رفاه شما در سفر را انجام می دهد. با بهره مندی از یک تیم کارشناس قیمت، هزینه ی مسافرت و تور ها را به نحوی تعیین کرده که تمامی افراد با هر رنج قیمت و بودجه امکان سفر به کیش برایشان فراهم باشد. قطعا تفاوت اصلی آفرکیش با سایر همکاران خود، نحوه ی اداره ی آفرکیش و خدمات ارائه دهنده ایشان می باشد. بسیاری از آژانس های مسافرتی با قیمت های گزاف شما را راهی سفر کیش می کنند، با وجود این که قیمت تور با کیفیت خدمات ارائه تناقض بسیار زیادی دارد. در آفرکیش این موضوع کاملا برعکس می باشد. بیایید با آفرکیش بیشتر آشنا شویم.

 

تور های مسافرتی مجموعه ی آفرکیش

آفرکیش شهر های مختلفی را کاور کرده و تور های کیش را برای ان ها ارائه می دهد. علاوه بر ، سفر به دبی نیز از جمله تور هایی است که آفر کیش برگزار می کند. تور ها همگی دارای قیمت های متعدد و مختلف می باشند. با توجه به قیمت تور امکانات نیز متغیر خواهند شد. طبیعی است که هر چه قیمت تور بالاتر باشد، خدمات بیشتری راشامل شود. شاید باور نکنید اما در آفر کیش تور سفر به کیش با قیمت 200 هزار توامن نیز وجود دارد. چنین حداقل قیمتی را در هیچ آژانس مسافرتی نخواهید دید. امکانات اولیه مانند، خوراک، جای خواب و حمل و نقل در آفر کیش با توجه به استاندارد های مرسوم کاملا فراهم اس. تور هایی که قیمت پایین تر دارند، مدت زمان ان ها کمتر و تعداد تفریحات ان ها نیز محدود و کم است. اما تور هایی که قیمت بالا تر دارند، زمان آن ها بیشتر و تفریحات در نظر گرفته برایشان نیز بیشتر خواهد بود. اما توجه داشته باشید که تور هایی که قیمت بالا تری در آفرکیش دارند به نسبت سایر آژانس های مسافرتی بسیار با صرفه تر و اقتصادی تر است.

تفریحات مجموعه ی آفرکیش

تفریحات مجموعه ی آفرکیش به چند دسته تقسیم شده که هر کدام از آن ها زیر مجموعه ی متنوعی دارند. یکی از پر طرفدار ترین تفریحات سفر به کیش، تفریحات دریایی جزیره ی کیش است. مجموعه تفریحات دریایی آفر کیش عبارتند از؛ اسکوتر زیر دریایی، اسکی روی آب، بنانا، پاراسل، جت اسکی، شاتل، شناور آکواریوم، غواصی، فلای برد، کاپاک دو نفره و گشت آبی با قایق، بله تمامی این تفریحات هیجان امگیز با قیمت های استثنایی در آفر کیش موجود است.

علاوه بر مجموعه ی بالا، تفریحات غیر دریایی آفرکیش نیز بسیار محبوب است. این جزیره ی زیبا سرشار از مکان هایی است که می توانید برای خوش گذرانی به ان جا مراجعه کنید. اتاق فرار، نامجی جامپینگ، پارک دلفین، تم پارک سنتر کیش، جایرو کوپتر، رصد خانه تیتان و قلعه ی وحشت همگی تفریحات غیر دریایی هستند که آفر کیش ان ها را پوشش می دهد.

یکی دیگر از تفریحات خاص و خارق العاده سفر به کیش که در آفرکیش وجود دارد، کشتی های تفریحی است. کیش معروف به کشتی های جذابش است. شاید باورتان نشود، اما در آفرکیش قیمت کشتی های تفریحی زیر 400 هزار تومان بوده و قیمت ها از 200 تا 315 هزار تومان  می باشند. علاوه بر ان، جنگ های شبانه با برنامه های متعدد و شادی اور، رستوران های موزیکال، تفریحات لاکچری و اجاره ی خودرو از دیگر تفریحاتی هستند که در آفرکیش وجود دارد. قطعا یافتن یک آژانس مسافرتی سفر به کیش با این همه تفریحات متعدد و قیمت های مناسب کار آسانی نیست. آفرکیش می تواند یک سفر جذاب، به یادمانی و خاص را برایتان فراهم کند. کافی است یکبار به سراغ آفرکیش بروید، بعد از آن تمام سفر های کیش خود را با آفرکیش همراه خواهید بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *