مقالات

انواع پکیج های تفریحی کیش با قیمت های استثنایی

تفریحات کیش

انواع پکیج های تفریحی کیش با قیمت های استثنایی  متنوع و گوناگون می باشد، اما جذابیتی که هر کدام از آن ها دارند، شما را تا حد زیادی شگفت زده خواهد کرد. بسیاری از افراد به خاطر همین پکیج های تفریحی کیش، سفر به این جزیره ی زیبا را انتخاب می کنند. معمولا پکیج به مجموعه ای از یک چیز خاص اطلاق می شود. انواع پکیج های تفریحی کیش با قیمت های استثنایی نیز مجموعه ای از چندین تفریحات مختص این جزیره می باشد. البته پکیج ها هر کدام با یکدیگر متفاوت بوده و ممکن است ترکیبات مختلفی از تفریحات متعدد را شامل شوند. به صورت عادی اگر خواهان خرید بلیط های تفریحات در کیش باشید، قیمت آن ها بسیار گزاف می باشد. به حدی که با دیدن قیمت ها و موجودی حسابتان از لذت و هیجان تفریحات صرف نظر خواهید کرد. اما یک فرصت استثنایی که در اختیارتان قرار داده شده است، حداقل قیمت پکیج های تفریحی کیش با تور های مسافرتی آفرکیش می باشد. آفرکیش دیگر نیازی به معرفی ندارد، این مجموعه با در اختیار گذاشتن انواع تفریحات در کیش مورد استقبال گردشگران بسیار زیادی قرار گرفته است.انواع پکیج های تفریحی کیش با قیمت های استثنایی در این مجموعه علاوه بر تنوع و کیفیت های بی نظیری که دارد، قیمت های استثنایی آن بیش از هر چیز دیگر جلب توجه می کند.  اگر خواهان یک سفر رویایی با خاطرات دلنشین هستید، این مجموعه را برای سفر خود انتخاب کنید.

پکیج های تفریحی کیش شامل چه چیز هایی است؟

در جزیره ی کیش انواع و اقسام تفریحات آبی و غیر آبی وجود دارد. پکیج های موجود معمولا ترکیبی از چندین تفریحات می باشند. با توجه به پر طرفدار بودن تفریحات آبی، در اکثر پکیج ها چندین تفریح آبی قرار گرفته است. تفریحات هیجان انگیز جزیره کیش از این قرار است؛

 • پاراسل:

 • تصور کنید در هوای گرم سال با سرعت قابلی توجهی در حالی که در هوا معلق هستید، دریا را طی می کنید. عطش برایتان بی معنا شده و هیجانی وصف نا پذیر را تجربه خواهید کرد.
 • بنانا و شاتل:

 • لذت شاتل کمتر از پاراسل نبوده و نمی شود که به کیش سفر کرد و شاتل یا بنانا را امتحان نکرد. با توجه به این که پکیج های تفریحی کیش را می توانید ینا به سلیقه ی خودتان انتخاب کنید، توصیه می کنم حتما شاتل و بنانا را در پکیج خود قرار دهید.
 • غواصی:

 • دنیای زیر آب زیبایی غیر قابل توصیفی دارد. با وجود هیجان انگیز بودن، آرامش خاصی دارد و شما را از تمامی دغدغه های روزمره آسوده خواهد کرد.
 • اسکوتر زیر دریایی:

 • موتور سواری یکی از تفریحات جذاب می باشد، فکرش را بکنید، امکان موتور سواری در زیر دریا نیز وجود دارد. با این تفاوت که به جای موتور سوار بر اسکوتر خواهید شد.
 • فلای بورد:

 • این تفریح هیجان بسیار زیادی داشته و ترشح آدرنالین را در خون چندین برابر می کند. اگر عاشق ارتفاع و بازی های آبی هستید. فلای بورد را از دست ندهید.
 • پدل بورد و اسکی روی آب:

 • مگر می شود عاشق آب بود و این دو تفریح دوست داشتنی را امتحان نکرد.
 • کایت بوردینگ، جت اسکی، پارک آبی، گشت دریایی، پلاژ های کیش، قایق سواری و ماهیگیری و چندین تفریحات دلنشین دیگر

تمامی تفریحاتی که ذکر شد، همه در در پکیج های تفریحی کیش قرار دارند و شما می توانید هر کدام را که می پسندید انتخاب کرده و در پکیج مختص خود جای دهید.

قیمت پکیج های تفریحی  وابسته به چه عواملی است؟

تور ارزان کیش خود را در اینجا پیدا کنید …

با توجه به این که هر کدام از تفریحات کیش، دارای یک قیمت می باشند و پکیج ها در اثر ترکیب این تفریحات شکل می گیرند. هر پکیج تفریحی کیش، قیمت خاص خود را دارد. به عنوان مثال پکیج تفریحی کیش که شامل، پاراسل، شاتل و فلای بورد می باشد. قیمتی متفاوت از پکیجی بوده که دارای غواصی، شاتا و بنانا است. اما اتفاق هیجان انگیز در آفرکیش که شما را وسوسه می کند، تا یکی از پکیج های تفریحی کیش را انتخاب کنید، تخفیفاتی است که برای تفریحات در پکیج ها قرار داده شده است.  در بعضی از پکیج ها دیده می شود که یکی از تفریحات  به صورت رایگان درون پکیج قرار داده است و یا هر کدام از تفریحات مشمول چند درصد تخفیف و آف شده اند. هیچ نگران نباشید، قیمت پکیج ها دارای حداقل نیز می باشد و همه ی افراد می توانند یک پکیج تفریحی را با قیمت استثنایی برای خود و همراهانشان رزرو کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *