مقالات

اسکوتر زیر دریایی چیست؟

اسکوتر زیر دریایی چیست؟ وسیله ای محسوب می شود که از اتصال یک تخته صاف و یک دسته که آن را هدایت می نماید متشکل واقع شده است. به کمک اسکوتر روی زمین می توانید راه بروید. حالا اسکوتر زیردریایی چیست ؟ همین اسکوتر برای راه رفتن در زمین را تجسم کنید فقط با این حال که مانند موتور جایگاهی برای نشستن دارید و یک کلاه که در واقع اکسیژن تان را تامین می نماید روی سرتان قرار دارد.  حالا به کمک این اسکوتر زیردریایی شما می توانید گشت و گذار زیر آب های مرجانی کیش را تجربه نمایید.

تور ارزان کیش را اینجا مشاهده کنید

زمانی که صحبت از سفر به جزیره زیبای کیش می شود بی شک تفریحات دریایی مانند اسکوتر زیر دریایی به طرز عجیبی مورد توجه قرار می گیرد. به دلیل اینکه با آمدن به جزیره حتما باید از آب های نیلگون و شفاف جزیره نهایت استفاده را ببرید. همچنین تفریحاتی که بتوانید اعماق دریا را به وسیله آن ها بگردید و از آن لذت ببرید جایگاه ویژه ای را در بین ما شامل می شود.

خرید بلیط اسکوتر زیر دریایی کیش

این تفریح دریایی پر هیجان و متفاوت یک تفریح خانوادگی و خاص محسوب می گردد؛ که شما در کمتر جایی از آن برخوردار هستید که از آن لذت ببرید. پس اگر قصد خرید بلیط اسکوتر زیر دریایی کیش را دارید می توانید از سایت آفرکیش بازدید کرده بدون معطلی بلیط اسکوتر خریداری نمایید.در ادامه مطلب بیشتر راجب اسکوتر زیردریایی چیست؟صحبت خواهیم کرد.

اسکوتر زیر دریایی در کیش چیست؟

اسکوتر زیر دریایی چیست؟ در این تفریح دریایی در کیش، برای خانم ها هیچ محدودیتی وجود ندارد. خانم ها و آقایون می توانند هردو این تفریح هیجان انگیز را تجربه نمایند. همچنین کودکان نیز می توانند از این دستگاه استفاده کنند.

به چه امکاناتی برای تجربه زیردریایی تفریحی کیش نیاز داریم؟

تقریبا هیچ! کافی است  با یک حوله، یک جفت دمپایی و مایو به کلوپ های زیردریایی تفریحی کیش مراجعه نمایید و از این تفریح جذاب و زیبایی خارق العاده آن لذت ببرید. ولی پیش از سوار شدن بر اسکوتر زیر دریایی بد نیست چیزهایی از محدودیت های اسکوتر سواران بدانید.

تنها محدودیتی هایی که وجود دارد شامل این چند مورد است که عبارتند از:

  1. قد افراد بالای 150 سانتی متر باشد
  2. سن بالای 12 سال باشد
  3. افرادی که دچار بیماری های قلبی و تنفسی و بیماری های عصبی می باشند نمی توانند از اسکوتر زیردریایی بهره مند شوند
  4. خانم های باردار نمیتوانند از این تفریح استفاده نمایند.
  5. افرادی که فشار خون بالا دارند.
  6. افرادی که سه ماه پیش از سوار شدن بر اسکوتر دریایی عمل جراحی کرده اند

نظرات اسکوتر زیر دریایی کیش

لمس دنیای زیر آب و سلفی گرفتن در حالی که در کنار آبزیان زیبای آب شور هستید بی شک لذتی است که نمیتوان آن را توصیف کرد و در هرجایی آن را تجربه کرد.پیشنهاد ما به شما این است که اگر به کیش سفر کردید حتما اسکوتر زیر دریایی را تجربه کنید؛ حس آرامشی که دریا به افراد می بخشد بی شک هیچ طبیعت و زیبایی و هیجانی نمی تواند جایگزین آن گردد.

قیمت كشتي تفريحي کیش بیشتر بخوانید
در اینگونه از تفریحات احتیاجی به مهارت شنا کردن نیست. همچنین آموزش و تبحر خاصی هم نیاز نمی باشد.همچنین با شما یک مربی و فرد کارآزموده همراه می شود تا شما با خیال راحت به گشت و گذار بپردازید.

اسکوتر زیردریایی کیش چگونه کار می کند؟

آن گونه که پیش تر ذکر شد اسکوتر زیردریایی کیش ، تنها اسکوتر دریایی موجود در سراسر ایران و یکی از پر طرفدارترین تفریحات در میان گردشگران تور کیش محسوب می شود؛ یک فرصت برای ملاقات با موجوداتی که شاید تا پیش از این، آنان را در دریاچه های مصنوعی و آکواریوم ها تماشا کرده اید. همچنین شما با اسکوتر های زیردریایی کیش و یا اسکوتر غواصی به عمق بیست متر از اعماق آب دریاها می روید و از این منظره زیبا و دلپذیر بهره مند می شویدو به ضیافت ،رقص ماهیان ، مرجان ها ، گیاهان دریایی که زیبایی شگفت انگیزی به زیر دریا می بخشند؛لذت خواهید برد.خداوند منان را بابت این همه زیبایی و شگفتی خلقت شکرگذار هستیم.

تنها کافی ست پاهایتان را در دو طرف زیردریایی تفریحی کیش قرار داده و حباب شیشه ای و شفاف اکسیژن را روی سرتان گذارید و با فرمان جهت حرکت خود را مشخص نمایید. اگر تا به امروز تجربه غواصی نداشته اید و دنیای زیر آب را تجربه نکرده اید، این موقعیت برای شما فراهم است تا چهره ای متفاوت تر از سطح دریا را ملاحظه و لمس نمایید. اگر غواصی در کیش را تجربه کرده اید، وقتش رسیده است که اسکوتر زیردریایی کیش را هم امتحان نمایید و از آن لذت ببرید.

بهترین قیمت تور کیش را اینجا مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید