کسب درآمد از آفر کیش

 

طرح کسب درآمد در «آفرکیش» این امکان منحصربه‌فرد را به شما می‌دهد که به راحتی از طریق وبسایت و وبلاگ خود و یا حتی از طریق رسانه‌های اجتماعی نظیر تلگرام و اینستاگرام برای خود یک منبع درآمد قابل اطمینان دست وپا کنید.
داستان خیلی ساده است؛ ما پول زیادی برای تبلیغات در این طرف و آن طرف هزینه می‌کنیم. خوب چرا این پول‌ها را به جای بنگاه‌های تبلیغاتی تقدیم شما همراهان عزیزمان نکنیم؟
بنابراین ما تصمیم گرفتیم شما را به همکاری و مشارکت دعوت کنیم؛

 

کسب درآمد از آفرکیش چگونه است؟

 

ابتدا باید در سایت آفركيش عضو شوید و سپس می‌توانید در سایت یا صفحات اجتماعی خودتان مثل فیس‌بوک، اینستاگرام و … به معرفی محصولات ما بپردازید. افرادی از طرف شما به سایت آفرکیش مراجعه می‌کنند. اگر این افراد پس از مراجعه خریدی انجام دهند شما درصدی از آن خرید را به عنوان سود همکار دریافت می‌کنید.

 

آیا به محض ثبت‌نام در همکاری فروش می‌توانم کارم را شروع کنم؟

 

خیر. ما با توجه به معیارهای خاصی درخواست شما را بررسی می‌کنیم ونتیجه را اعلام می‌کنیم. در صورت تایید همکاری، ایمیلی برایتان ارسال خواهد شد. پس از دریافت ایمیل می‌توانید کارتان را شروع کنید.

 

آیا من باید محصولات را برای مشتریان بفرستم؟

 

خیر. شما فقط تبلیغ آفرکیش را در سایتتان یا رسانه‌های اجتماعی می‌گذارید. تمامی کارهای دیگر توسط آفرکیش انجام می‌شود و نیازی نیست که درگیر سفارشات، پشتیبانی یا هر کار دیگری شوید.

 

سایت آفرکیش چگونه متوجه می‌شود کدام بازدیدکنندگان یا خریداران از طرف من بوده‌اند؟

 

شما در تبلیغات خود از لینک خاصی استفاده می‌کنید که مختص به شما است و توسط نرم‌افزار دقیقی تمام لینک‌های ورودی بررسی و ثبت می‌شود.

 

مبالغ کی و چگونه به حساب من واریز می‌شود؟

 

زمانی که سود شما بیشتر از 50 هزار تومان شود شرکت مبلغ را به کارت معرفی شده از طرف شما واریز خواهد کرد.

 

همین الان می‌خواهم با آفرکیش همکاری کنم. مراحل کار چگونه است؟

عضو سایت شويد و با نام کاربری خود وارد سایت شوید.

اگر عضو نیستید همین الان می‌توانید از بالای صفحه ثبت نام کنید.