جت اسکی

 

جت اسکی و پرش روی آب های نیلگون خلیج فارس

توجه کنید استفاده از جت اسکی حتما با مربی امکان پذیر است در صورتی می توانید تنهایی از این تفریح استفاده کنید که گواهینامه مربوطه را داشته باشید.

با خرید یک تفریح، یک گشت رایگان مهمان آفرکیش باشید.
با خرید دو تفریح، یک گشت رایگان و یک ورودی سافاری رایگان مهمان آفرکیش باشید.
با خرید سه تفریح، یک گشت رایگان، ورودی سافاری رایگان و ورودی شهربازی هایلند مهمان آفرکیش باشید.

ضمانت بازگشت پول

قیمت تفریح : 60000 (تومان)

قیمت با تخفیف : 53000 (تومان)

افزودن به سبد خرید

نخستین جت اسکی ، گویا در سال ۱۹۷۳ میلادی به آب انداخته شد. با ظهور این وسیله، انقلابی در عرصه ورزش‌های تفریحی آبی پدید آمد.مهم‌ترین ویژگی جت اسکی‌ها، کاهش خطر پرتاب راننده و همراه، درون آب است. بسیاری از افراد مجذوب همین امنیت بالای جت اسکی شدند و به جرگه هواداران آن پیوستند. مخترع و سازنده جت اسکی، یک جوان عاشق موتور از ایالت آریزونا به نام «کلیتون جاکوبسن» (Clayton Jacobsen) بود که توانست توسط شرکت «کاوازاکی» اختراع خود را به نام جت اسکی، به صورت انبوه وارد بازار کند. به دلیل استقبال بی‌نظیری که از این وسیله شد، تنوع مدل‌ها افزایش پیدا کرد و هر سال مدل‌های مختلف با کارایی‌هایی بهتر وارد بازار شد.

شرايط استفاده از جت اسكي:

توجه خاص به آموزش های مربی جت اسکی و انجام و رعایت کامل آموزش های داده شده.

جت اسکی را فقط در محدوده و سرعت های مشخص شده توسط کلوپ هدایت نمایید و از وارد شدن به محدوده دیگر کلوپ ها و شناورها جدا خودداری نمایید.

 عدم اجرا هرگونه مانور آکروباتیک و خطرناک از جمله دور درجا زدن.

 رعایت فاصله 100 متری با هرگونه شناور و اسکله و مانع در جهت جلوگیری از بروز حادثه.

 در هنگام دور شدن و نیز نزدیک شدن به ساحل و همچنین دور زدن از سرعت خود بکاهید. دور زدن با سرعت زیاد باعث می گردد که سرنشین همراه تعادل خود را از دست داده و زودتر از جرخش جت اسکی شما را به داخل آب بکشد و جت را واژگون کند.

 در هنگام چپ و واژگون شدن جت اسکی دست خود را از دسته فرمان جدا کرده اجازه دهید تا جت اسکی به صورت خودکار به حالت اولیه بازگردد. سپس از قسمت پشت جت اسکی سوار شوید، در صورت رها نکردن دسته فرمان جت اسکی باعث وارد شدن آب به داخل موتور جت اسکی میگردید.

در صورت مشاهده ناگهانی هرگونه شناور یا مانعی به منظور جلوگیری از تصادف کافیست ضمن برداشتن دست خود از روی گاز فرمان جت اسکی را کاملا به یک سمت بچرخانید. هرگز اهرم گاز را با ترمز اشتباه نگیرید که در صورت انجام این اشتباه نه تنها ترمز نمی کنید بلکه جت خود را با تمام قدرت به شناور مقابل خود می کوبید و باعث بروز حادثه بسیار ناگوار میگردید.

 در صورت مشاهد شناوری در حرکت مقابل خود از عبور از مقابل آن خودداری نموده و همیشه باید از قسمت پشت آن عبور نمایید

نظرات

نظر بگذارید

تفریحات مر تبط