سافاری در کیش

 

با خرید یک تفریح، ورودی شهربازی هایلند رایگان از آفرکیش دریافت کنید.

با خرید دو تفریح، ورودی شهر بازی هایلند و یک ورودی سافاری رایگان از آفرکیش دریافت کنید.

قیمت تفریح : 120000 (تومان)

قیمت با تخفیف : 115000 (تومان)

افزودن به سبد خرید

سافاری در کیش با بیش از 23 آیتم جذاب و هیجانی یکی از بزرگترین مجموعه های بازی در کیش می باشد. آیتم های مجموعه سافاری شامل موارد زیر می باشد:

سافاری (سواری با ماشین لنکدکروز)، باگی ، موتور atv ، شتر سواری، کارتینگ، بانجی شوتینگ، زورب بال، موتور دریفت، عینک واقعیت مجازی، ترامپولین و ........

 محبوب ترین آیتم بازی در این مجموعه بازی سافاری یا سواری با لندکروز است. سافاری در کیش  یا سواری با ماشین‌های لندکروز بر روی تپه‌های شنی ساختگی یکی از لذت‌هایی است که کمتر کسی می‌تواند آن را در لیست تفریحات خود در جزیره زیبای کیش نداشته باشد. در سافاری راننده‌ای حرفه‌ای و مجرب با استفاده از ماشین‌های دو دیفرانسیل در مسیرهای صعب‌العبور و ویژه اوج هیجان و لذت را در وجود شما ایجاد می‌کنند. ظرفیت ماشین های سافاری 6 نفر می باشد که بعد تکمیل ظرفیت شروع به حرکت می کند. سافاری مسيری حدودا 5 کيلومتری می باشد، این مسیر 5 کیلومتری حدودا 10 الی 15 دقیقه زمان می برد و شما می توانید در سافاری اوج لذت و هیچان را تجربه کنید و بسیار لذت ببرید. رده سنی مجاز برای استفاده از سافاری بین 7 تا 90 بليط کامل حساب می شود و بین 5 تا 7 سال بليط کودک می توان تهیه کرد. ، سن زیر 5 سال استفاده از سافاری ممنوع می باشد. سافاری قابل استفاده برای خانمها وآقايان است و هیچ محدودیت جنسیتی ندارد.

تفریح سافاری به قدری هیجان انگیز و جالب می باشد که با وجود داشتن چندین پکیج تفریحی سافاری، این بازی در تمامی پکیج ها گذاشته شده و استقبال بسیار زیادی برای این تفریح وجود دارد.

 

انواع پکیج های مجموعه سافاری به شرح ذیل می باشد:

1. پکیج آدرنالین سافاری شامل ( ورودی سافاری، تور سافاری، موتور سواری، بانجی شوتینگ و عینک سه بعدی)

2. پکیج خانواده سافاری شامل (ورودی سافاری، تور سافاری، موتور سواری، پینت بال و ترامپولین)

3. پکیج طلایی سافاری شامل (ورودی سافاری، تور سافاری، موتور سواری، شتر سواری، کارتینگ)

4. پکیج کودک سافاری مناسب برای سنین 5 الی 11 سال شامل ( ورودی سافاری، موتور 50 سی سی، ترامپولین، بانجی ترامپولین و استوانه جادویی)

5.پکیج ماه عسل سافاری برای 2 نفر شامل (ورودی سافاری، تور سافاری، تور ماشین باگی، زورب بال، شتر سواری)

6. پکیج نوجوان سافاری شامل (ورودی سافاری، موتور 90 سی سی، ترامپولین، زورب بال، بانجی ترامپولین)

مجموعه سافاری در کیش دارای تراسنفر رایگان یک طرفه می باشد.

خبر خوبی که در مجموعه سافاری برای شما وجود دارد این است که اگر شما دارای فرزند می باشید می توانید فرزند خود را یک ساعت به صورت رایگان در خانه کودک مجموعه سافاری بگذارید و خودتان به راحتی از بازی های داخل مجموعه سافاری استفاده کنید.

نکته ی دیگر اینجاست که مجموعه سافاری دارای ورودی می باشد که هر شخصی بخواهد وارد این مجموعه شود باید نفری 20 هزار تومان پرداخت نماید ، اما اگر شما تفریحات خود را از آفرکیش خرید نمایید ورودی مجموعه سافاری برای شما رایگان رزرو خواهد شد و تقدیم حضورتان می گردد.

 

نظرات

نظر بگذارید

تفریحات مر تبط