فلای بورد

 

پرواز روی سطح آب

فلای بورد از تفریحات جذاب و هیجانی است که گردشگر را قادر می‌سازد تا ارتفاع ۲ متر از سطح دریا ارتفاع بگیرد و حرکات بسیار زیبایی را از خود به نمایش بگذارد.

ساعت پذیرش برای استفاده از فلای بورد: 10 صبح الی 16 بعدازظهر

با خرید یک تفریح، ورودی شهربازی هایلند رایگان مهمان آفرکیش باشید.

با خرید دو تفریح، ورودی شهر بازی هایلند و یک ورودی سافاری رایگان مهمان آفرکیش باشید.

ضمانت بازگشت پول

قیمت تفریح : 260000 (تومان)

قیمت با تخفیف : 208000 (تومان)

افزودن به سبد خرید

فلای بورد وسیله‌ای بسیار هیجان‌انگیز در کیش است. این وسیله با نیرو گرفتن از جت اسکی و فشار آب فرد را چند متر بالاتر از سطح آب، روی هوا نگه می‌دارد. بدین ترتیب فرد می‌تواند حرکات نمایشی و آکروباتیک بسیار زیبایی را انجام دهد.

این ورزش نیاز به تعادل و قدرت پای بالا را دارد و شخص می‌بایست شنا بلد باشد. جت اسکی در تمام طول مدت استفاده از فلای بورد به هر طرف که شما می‌روید حرکت می‌کند و به دنبالتان می‌آید.

اگر بخواهیم اختصاصی‌تر درباره‌ی این تفریح توضیح دهیم می‌توانیم بگوییم فلای بورد ورزشی است که توسط شیلنگ ۱۸ متری توسط جت اسکی از طریق نازل‌هایی که زیر تخته‌ی فلای بورد قرارگرفته هدایت می‌شود و شما می‌توانید باقدرت و توانایی خود این نیروی حرکت دهنده را کنترل کنید.

 


فلای برد برای چه سنی مجاز می باشد ؟

افراد بالای ۱۸ سال می‌توانند از این تفریح استفاده کنند اما جای نگرانی نیست افراد بالای ۱۶ سال در شرایطی که درشت نقش باشند هم مجاز به استفاده هستند.


تذکر: گردشگران برای انجام این تفریح حتماً باید شنا بلد باشند و وزن مجاز برای استفاده از فلای بورد افراد زیر ۱۰۰ کیلو می‌باشند.

 

نظرات

نظر بگذارید

تفریحات مر تبط