انتخاب رنگ مرجانی به عنوان رنگ سال 2019 - آفرکیش

 

مرجانی زنده رنگ سال ۲۰۱۹ به انتخاب کمپانی معروف پنتون شده است؛ رنگی که ما را به یاد ماهی های آب های مدیترانه و دنیای زیر آب می اندازد و آن “رنگ مرجانی زنده” است. بر اساس گزارش سایت رسمی این موسسه رنگ سال ۲۰۱۹ رنگی است از طیف نارنجی با کد #fa7268 همخوانی داشته باشد. جالب است بدانید که رنگ مجانی زنده نمادی از شادی و خوشحالی محسوب می شود که قطعا انتخاب این رنگ برای لباس یا وسایل خانه می تواند سبب نشاط و شادی افراد شود.

برای معرفی رنگ سال ۱۳۹۸ – ۲۰۱۹ باید گفت که رنگ مرجانی زنده، یکی از طیف های زنده رنگ نارنجی می باشد که در خود ته رنگ طلایی دارد و به نوعی منعکس کننده گرما و قدرت موجود در صخره های مرجانی دنیای زیر آب در دریاها و اقیانوس هاست.

در ادامه کارشناسان کمپانی پنتون گفته اند که این رنگ می تواند عاملی برای برقراری گرما و صمیمیت در بین افراد خوانده شود. براساس مطالب منتشر شده در وب سایتهای مربوط در رابطه با توصیف و معرفی رنگ سال ۲۰۱۹ – ۱۳۹۸ این رنگ به نوعی بیان کننده اهمیت توجه به منابع طبیعی و زندگی زیر دریا بوده به این دلیل که صخره های مرجانی قسمت قابل توجه و با ارزشی از اکوسیستم زندگی دریایی هستند که در حفظ زندگی دریایی برای موجودات دیگر نیز اهمیت قابل توجهی دارند.