آدرس مراکز خرید با تخفیف ویژه مسافران ایرانیان آتا
ادامه مطلب...
هتل بین المللی لیلیوم کیش با همت والای مرحوم حاج صمد سقزچی با معماری کلاسیک و منحصر بفرد و ارایه خدمات مدرن هتلداری در جزیره زیبای کیش بنا شده است.
ادامه مطلب...
هتل پانوراما کیش هتلی 5 ستاره با زیربنایی به مساحت تقریبی ۳۰۰۰۰ متر مربع است  در بهترین نقطه از جزیره کیش قرار گرفته و موقعیت دسترسی به مراکز تجاری و بازارهای متمرکز و جاذبه های ساحلی مرکز شهر را برای مهمان مقیم هتل پانوراما فراهم کرده است.
ادامه مطلب...
تدوین «سند گردشگری شهر تهران» در دستور کار شورای راهبردی گردشگری شهرداری تهران قرار گرفته است.
ادامه مطلب...
هر چند سالی که از به گل نشستن این کشتی می گذرد این غول آهنی بیشتر در آب فرو می رود و دچار فرسایش می شود.  زمانی که کشتی یونانی از میانه های آن شکسته شد بسیاری از مردم ناراحت شده اند.
ادامه مطلب...
با آفرکیش همراه باشید تا با فرهنگ و زبان و آداب و رسوم و ..... استرالیا آشنا شوید.
ادامه مطلب...
اخیرا و باتوجه به روند رو به رشد سفر مسافران ایرانی در مسیر تهران – تفلیس و همزمان با تشدید بد رفتاری ماموران فرودگاه این کشور، شرایط خاصی برای پذیرش مسافران اعلام شده است.
ادامه مطلب...
حدود ۲۰ سال است که کمپانی پنتون یا پانتون رنگ سال را به جهان معرف می کند و هر سال هم برای انتخاب خود دلایل خاص خودش دارد. امسال هم مانند سال های گذشته این کمپانی با توجه به چالش هایی که با کارشناسان خود داشت بالاخره رنگ سال ۲۰۱۹ (۱۳۹۸) را مرجانی زنده معرفی کرد.
ادامه مطلب...
در بلیط نوع ایرلاین مشخص شده است و شما اگر از تهران قصد سفر به شهر دیگری دارید با وجود مشخص شدن ایرلاین در بلیط هواپیما چه بلیط چارتر چه بلیط سیستمی، با یکی از ترمینال های 1،2 و 4 سوار هواپیما خواهید شد و حال اگر از شهری دیگر به تهران سفر می کنید و پس از اینکه از هواپیما خارج شدید با توجه به نوع ایرلاین وارد یکی از ترمینال های 2,6 خواهید شد.
ادامه مطلب...

بهترین هتل های کیش