دبی کشور رویایی

 

دبی کشوری مدرن، زیبا و خاص است و در تمام روزهای سال شما را با تفریحات و جذابیت هایی که دارد شگفته زده می کند.

 

برج خلیفه

 

برج خلیفه دبی

 

 

بزرگترین ساختمان به نام برج خلیفه در دبی قرار گرفته شده است.برای دیدار از برج خلیفه، اول از نمایشگاه تاریخچه‌ی برج بازدید خواهید کرد و بعد سریع‌ترین آسانسور جهان را سوار شوید. اگر ناراحتی قلبی دارید، سوار این آسانسور نشوید، چون سرعت آن بسیار بالا ست، اما اگر سوار شدید، منظره‌هایی باورنکردنی خواهید دید که همیشه در ذهن‌تان و خاطرتان می ماند. با همراه داشتن دور های عکاسی می توانید لحظات قشنگ و به یاد ماندنی را ثبت نمایید.

 

نهر دبی

 

پارک نهر دبی

 

 

بعد از هیاهوی برج بلند خلیفه، هیچ‌چیز بیش‌تر از قایق‌سواری در «نهر دبی» لذت بخشتر نیست. از ایستگاه Bur Dubai Abra در شرق نهر، یک قایق زیبا اجاره کنید و از غروب آفتاب در قایق نهایت لذت را ببرید.

 

برج العرب

 

برج العرب دبی

 

 

یکی از منحصر به فرد ترین مکان های دیدنی دبی برج العرب است. این برج تنها هتل ۷ ستاره‌ی جهان است و چه موافق باشید چه نه، یکی از ساختمان‌های نمادین دبی است.

 

­دبی مال

 

دبی مال

 

 

اگر به دنبال خرید کردن هستید حتما به دبی مال سر بزنید. مرکز خرید دبی مال با بیش از ۱۲۰۰ فروشگاه لوکس، یکی از بهترین و بزرگترین مراکز خرید دنیا و از پر بازدیدترین جاهای دیدنی دبی است.. شما همچنین می‌توانید در پیستِ اختصاصی مرکز خرید، به اسکی روی یخ بپردازید، در سینمای بزرگِ ریل، فیلم ببینید، خوشمزه‌ترین غذاها را در رستوران‌های متنوع آن امتحان کنید، از اجراهای زنده‌ی موسیقی و نمایش‌های مختلف مُد لذت ببرید و به تماشای اسکلت یک دایناسور ۱۵۵ میلیون ساله که از کنار هم قرار گرفتن استخوان‌های واقعی این موجود عظیم‌الجثه ساخته شده است، بروید.

 

مسجد جمیرا

 

مسجد جمیرا دبی

 

 

. این مسجد در سال ۱۹۷۶، در منطقه‌ی لوکس و ساحلی جمیرا ساخته شد و معماری زیبا و خیره‌کننده‌‌ اسلامی آن، گردشگران زیادی را به سوی خود می‌کشاند. ساختمانِ کِرم رنگ و سنگی، حکاکی‌های ظریفی که در نمای خارجی بنا دیده می‌شوند و گنبد و مناره‌ها، آن را به یکی از زیباترین مساجد و جذاب‌ترین جاهای دیدنی دبی تبدیل کرده است.

 

دبی فریم

 

دبی فریم

 

 

دبی فریم (قاب عکس دبی) یکی از تازه تأسیس‌ترین جاهای دیدنی دبی است که همه روزه افراد زیادی از آن بازدید می‌کننددبی فریم (Dubai frame) در حقیقت برجی طلایی رنگ، به شکل یک قاب عکس است که در منطقه‌ی زعبیل قرار دارد. دبی فریم را به نام «برج پرواز دبی» نیز می‌شناسنداین بنا یکی از جدیدترین ساختمان‌های شهر است که در ژانویه‌ی ۲۰۱۸ افتتاح شد. دو پایه به ارتفاع ۱۵۰ متر دارد و پلی ۹۳ متری و شیشه‌ای این دو پایه را به یکدیگر متصل می‌کند.

 

موزه لوور

 

موزه لوور دبی

 

 

موزه لوور ابوظبی، یک موزه‌ تمدن و هنر است و مجموعه‌ای با ارزش از آثار هنری و دست‌سازه‌های تاریخی را به نمایش می‌گذارد. آثاری که تاریخ جهان و سیر تحول هنر و فرهنگ‌های متنوع را از دوران ماقبل تاریخ تا عصر حاضر به تصویر می‌کشند و بیش از همه به تجربه‌های مشترک انسانی تأکید دارند. این موزه‌ی جهانی با همکاری و مشاوره‌ی موزه‌ لوور پاریس و با کسب حق امتیاز نامِ آن، در سال ۲۰۱۷ در ابوظبی تأسیس گردید و به یکی از بهترین جاهای دیدنی دبی تبدیل شد. بنای موزه، در عین دارا بودن عناصر معماری عربی، به شکلی کاملا مدرن و مجلل ساخته شده و سقف مشبک آن بسیار خاص و منحصر به فرد است.د


.پارک آبی دبی، پارک آبی وایلد وادی - wild wadi dubai

وایلد وادی دبی

 

هیجان، ترس و یک تفرح عالی در پارک آبی وایلد وادی می توانید تجربه کنید.  پارک آبی وایلد وادی بین برج العرب و هتل ساحلی جمیرا قرار دارد.

 

 سافاری بیابانی در دبی

 

سافاری دبی

 


سافاری دبی از بسیار هیجان انگیز است. سافاری در صحرای دبی بی اغراق یکی از متفاوت ترین و هیجان انگیز ترین خاطره سفر شما در دبی خواهد بود. برنامه های سافاری دبی و صرف شامی بی نظیر از غذا های سنتی دبی در دل صحرای ماسه ای در قبیله ای سنتی، اسکی بر روی ماسه ها، شتر سواری و... از باید های سفر به دبی است.

 


آشنایی با فراری ورلد | Ferrari World

 

فراری ورلد دبی

 

 

فراری ورلد، یکی از بزرگ ترین شهربازی های سرپوشیده و البته جذاب ترین مجموعه تفریحی در دنیاست که با الهام از ماشین های فراری ساخته شده است. این مجموعه وسیع 200,000 متر مربعی در جزیره یاس ابوظبی ساخته شده و در کل مجموعه ای از بازی هایی متنوع و پرسرعت است که آرزوی تجربه نهایت سرعت شما را برآورده می کند.