پکیج تفریحات کیش

 

به جرات می توان گفت کیش یکی از زیباترین جزایر مرجانی می باشد که آرامش این جزیره فضای بسیار مناسبی را برای تفریح و لذت بردن از طبیعت برای گردشگران و کیشوندان عزیز فراهم کرده است. در کیش تفریحات بینظیری وجود دارد که مناسب هر سن با هر سلیقه ای است. تفریحاتی مثل: پاراسل در کیش ، شاتل در کیش ؛ غواصی در کیش ، مجموعه سافاری در کیش ، جنگ های شبانه در کیش ، کشتی های تفریحی در کیش ، رستوران های موزیکال در کیش ، پارک دلفین در کیش و ... . پیشنهاد ما به کسانی که تور کیش را برای سفر انتخاب کرده اند این است که با استفاده از تفریحات جزیره کیش نهایت لذت سفر به کیش را تجربه کنند. برخی افراد اولین بار است به این جزیره زیبا سفر میکنند. اما شما چه بار اولی باشد که به کیش سفر می کنید یا برای چندمین بار است بهتر است یک برنامه ریزی دقیق برای تفریحات بینظیر کیش، بازار، استراحت و ...  خود داشته باشید.

 

پکیج گردشگری کیش

 

شما می توانید برنامه ریزی تفریحات کیش را به ما بسپارید ، آفرکیش بهترین برنامه را مطابق با سلیقه و نظر شما ارایه می دهد و یا حتی شما می توانید خودتان تفریحاتی که دوست دارید را مشخص کنید و پرسنل آفرکیش تاریخ و ساعت استفاده از تفریحات را در اختسار شما می گذارند.

ما چند پکیج گردشگری مختلف را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. در پکیج های گردشگری ارایه شده شما قادر هستید تفریحاتی را اضافه کنید و یا از لیست پکیج گردشگری کیش حذف نمایید. آفرکیش بهترین قیمت را در پکیج گردشگری کیش به شما ارائه داده است.

 

1.      پکیج گردشگری لوکس

 

چندین آیتم تفریح و برنامه هیجان انگیز فقط در یک پکیج ویژه

روز اول:

صبح: پاراسل، شاتل
عصر: پکیج مجموعه سافاری
شب: جنگ شبانه

روز دوم:

صبح: کشتی آکواریوم
عصر: پارک دلفین
شب: کشتی موزیکال

روز سوم:

صبح: غواصی
شب: کافه یخی

 

2.      پکیج گردشگری مناسب خانواده

 

پکیج مناسب خانواده شامل 7 آیتم تفریح و بازی هیجان انگیز است. برنامه های این پکیج شامل موارد زیر می باشد:

روز اول:

صبح: پاراسل، شاتل
عصر: گشت دور جزیره
شب: کشتی موزیکال

روز دوم:

صبح: کشتی آکواریوم
عصر: مجموعه سافاری
شب: جنگ شبانه

روز سوم:

صبح: تایم آزاد
شب: رستوران موزیکال

 

3.      پکیج ویژه 4 روزه کیش

 

روز اول:

پاراسل، شاتل، غواصی، شهربازی هایلند

روز دوم:

پکیج طلایی سافاری

روز سوم:

گشت دور جزیره، کشتی تفریحی موزیکال با شام

روز چهارم:

کشتی آکواریوم، جنگ شبانه

شما حتی می توانید بعد از خرید تور کیش خود و  قبل از سفر به کیش در سایت www.offerkish.com  تمامی تفریحات را به صورت آنلاین از سایت آفرکیش با تخفیف ویژه خرید نمایید تا دیگر نگران برنامه سفر خود نباشید.

حتی می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تفریحات مورد نظر، تاریخ و سانس اجرای هر برنامه با آفرکیش تماس بگیرید تا بتوانید برنامه ریزی بهتری برای سفر خود به کیش و تفریحات خود در این جزیره زیبا و مرجانی داشته باشید. آفرکیش در طول سفر همراه شما خواهد بود.