تور کیش از اصفهان- آفرکیش

 

سفر برای همه انسان ها لازم و ضروری است. با سفر کردن برای چند روز از محیط کاری دور می شویم ، فکرمان آزاد می شود، انرژی بیشتری می گیریم و حتی در روحیه هم بسیار تاثیر گذار است و باعث شادی و نشاط فراوان می شود. شهر اصفهان سومین شهر پرجعیت ایران است. مکان های تاریخی بسیار زیاد و زیبایی دارد که هر توریست خارجی و گردشگر ایرانی را جذب خود می کند. اگر می خواهید از اصفهان به مکانی آرام بروید و در کنار استراحت خود به تفریح و گردش و خرید بپردازید بدون شک جزیره کیش بهترین مکان است. سفر از شهری شلوغ و پر ازدحام به جزیره ای مرجانی، زیبا و بدون ترافیک می تواند یکی از لذت بخش ترین سفر ها باشد.

با خرید تور کیش می توانید از اصفهان به این جزیره مرجانی سفر کنید. آفرکیش مفتخر است با حضور چندین ساله خود در جزیره و داشتن تجارب کافی و پرسنل کارکشته در زمینه تور کیش همراه شما عزیزان باشد.

 

تور کیش

 

هتل های کیش بسیار متنوع می باشند و حتی اجاره منزل مسکونی ( خانه شبانه) در کیش برای خانواده ها امکان پذیر است . برای صرفه جویی در هزینه ها استفاده از تور کیش  برای خانواده ها بسیار به صرفه تر می باشد چون  این تور ها از مدت ها قبل برنامه ریزی شده اند و مدیران هتل به کارگزاران تور کیش تخفیف های ویژه ای داده اند به همین دلیل قیمت هتل ها برای تور کیش که شما از آفرکیش تهیه می کنید بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر می شود. به عنوان مثال هزینه تمام شده برای یک تور کیش سه روزه معادل یک شب اقامت در هتل می باشد .

قبل از تایید نهایی و دریافت تور کیش می توانید وعده های غذایی خود را نیز در همان ابتدا رزرو نمایید. اما برای تنوع بیشتر و ارزان تر شدن تور کیش می توانید به رستوران های بیرون از هتل مراجعه کنید چرا که با رزرو وعده های غذایی هتل برای تور کیش خود قیمت تور کیش افزایش پیدا می کند. شایان ذکر است تمامی تور ها ی کیش وعده صبحانه به صورت آفر توسط هتل به مسافر داده می شود.

با خرید تور کیش از آفرکیش از 3 برنامه رایگان و تخفیفات 70 درصدی گردشگری تور کیش بهره مند شوید. به این صورت که اگر از جاهای دیگر یک برنامه برای کل خانواده می توانستید خرید نمایید با تخفیفات تور کیش آفرکیش برنامه های بیشتری را استفاده می نمایید.

هزینه تور کیش را که کنار بگذاریم گردشگران برای رفت و آمد در جزیره کیش می توانند از حمل و نقل های شهری کیش استفاده کنند. حمل و نقل ها عبارت اند از:

1.      تاکسی تلفنی

2.      تاکسی خطی

3.      مینی بوس

4.      اتومبیل های اجاره ای (به مدت 24 ساعت بدون راننده)

برای صرفه جویی در هزینه ها بهترین انتخاب مینی بوس ها هستند که کرایه ناچیز و ثابتی را از گردشگر دریافت می نمایند و در همه ی خیابان های جزیره کیش در رفت و آمد هستند.

خدمات شرکت آفر کیش

تور کیش

تور لحظه آخری کیش

پارک دلفین کیش

اجاره ماشین در کیش

غواصی در کیش

هتل در کیش

شاتل کیش