آب و هوای جزیره کیش-آفرکیش

 


کیش در جنوبی ترین منطقه کشور قرار دارد و این منطقه همانند تمام نقاط دیگر استان هرمزگان تابستان های گرم و مرطوب و زمستان های مطلوبی دارد. عمدتا در فصل زمستان بارندگی به صورت رگباری و سیلابی بوده و در تابستان درصد رطوبت هوا گاهی به 100% نیز می رسد.

 

اختلاف دمای کیش:

اختلاف دمای 9 تا 10 درجه ای در جزیره کیش دائمی است. معمولا دمای هوا در این جزیره به صفر یا حتی نزدیک آن هم نمی رسد. دمای هوای کیش در شبانه روز با این اختلاف کم تقریبا یکسان است.

 

اختلاف دمای کیش


آب و هوای جزیره کیش در فصل های بهار و تابستان:


در ماه فروردین هوای این جزیره خنک و مطلوب بوده و تقریبا دمای پایینی دارد؛ به هیمن دلیل شرایط برای سفر به کیش می تواند مساعد باشد. در فصل تابستان شرایط آب و هوایی جزیره گرم و مرطوب شده و روز های داغی در کیش برقرار است.
در ماه های تیر و مرداد دمای هوای کیش به گرم ترین میزان خود میرسد اگر تحمل این میزان از گرما را ندارید در این ماه ها به کیش سفر نکنید. اما بهتر است بداند که امکانات مختلف در جزیره باعث شده است تا در گرم ترین ماه های سال هم بتوانید زمان زیادی به گشت و گذار بپردازید.

 

 


آب و هوای جزیره کیش در فصل های پاییز و زمستان:

دو فصل پاییز و زمستان از بهترین زمان ها برای سفر به جزیره کیش می باشند. زمانی که بادها بیش تر از همیشه می وزند، آب دریا خنک است و گرمای آفتاب آزاردهنده نیست. دمای هوای کیش بین ماه های بهمن و اسفند 27 درجه ساتنی گراد بوده و بارندگی نیز حدودا به 21 میلیمتر می رسد. برای سفرتان به کیش در این فصول به هیچ عنوان تردید نکنید!

خدمات شرکت آفرکیش

تور کیش

تورلحظه آخری کیش

پارک دلفین کیش

اجاره ماشین در کیش

غواصی در کیش

هتل در کیش