مقالات

تفریحات کیش

تفریحات کیش

یکی از علت های مسافرت افراد به جزیره زیبای کیش به خاطر تفریحات آن است. تفریحات کیش در شکل های هیجان انگیزی طراحی شده اند؛ به همین دلیل بسیار زیاد می باشند.

کیش یکی از جزء جزایر زیبای گردشگری و اقتصادی می باشد. یکی از راه های کسب درآمد ساکنین این جزیره از طریق تفریحات آبی و غیر آبی است. تفریحات کیش مناسب برای تمام گروه های سنی می باشد. به همین دلیل مسافرت به کیش برای تمام گردشگران لذت بخش و هیجان انگیز است.

در این مقاله، به صورت مفصل در رابطه با تفریحات ‌کیش توضیح داده شده است؛ در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر، با ما همراه شوید.

با جاذبه تفریحی کیش بیشتر اشناشوید

تفریحات کیش چیست؟

زمانی یک مسافرت هیجان انگیز و مهیج است؛ که شما در آن شهر یا کشور تجربه های جدیدی کسب کنید. از آن جایی که کیش یک منطقه آزاد است؛

در تفریحات کیش یک نوع هیجانی پنهانی نهفته است؛ به همین خاطر تمامی مسافران خواهان شرکت در این بازی ها هستند. تفریحات کیش به بزرگ سالان نیز این اجازه را می دهد؛ که برای ساعاتی کوتاه دغدغه هایشان را از یاد ببرند و همانند یک کودک، شاد و هیجان زده باشند.

از آن جایی که برخی از تفریحات کیش خانوادگی است؛ خانواده ها نیز می توانند به طور جمعی در کنار همدیگر این هیجانات را امتحان کنند. ایمنی در تفریحات کیش کاملا تابع استاندارد های روز است. به همین دلیل اگر به خاطر نداشتن ایمنی از امتحان کردن این تفریحات سر باز می زنید؛ کاملا در اشتباه هستید.

تفریحات کیش در رنج قیمت های مختلفی وجود دارد؛ به همین دلیل افراد می توانند با در نظر داشتن وسع مالی و سلیقه شان هر کدام را که دوست دارند؛ امتحان کنند.

انواع تفریحات کیش

انواع تفریحات کیش

  • پاراسل:

محبوب ترین تفریح در کیش، پاراسل می باشد. این تفریح یا بازی، جزء تفریحات آبی جزیره کیش می باشد. در این تفریح افراد به واسطه طناب، چتر و قایق بر روی آب و آسمان دریای خلیج فارس شناور می شوند. پاراسل، چند نفره است؛ شما می توانید در کنار عزیزان تان این تفریح فوق العاده را تجربه کنید.

  • غواصی:

غواصی در آب های خلیج فارس یکی از لذت بخش ترین تفریحاتی  می باشد که باید تجربه کرد. ماهی و گیاهان موجود در سطح آب های خلیج فارس رنگارنگ و منحصر به فرد هستند. غواصی میان این ماهی ها و گیاهان بسیار جالب و زیبا است؛ به همین خاطر حتی اگر شما شنا نداشته باشید. می توانید به همراه غواصان ماهر و کاربلد این تفریح را امتحان کنید.

  • شاتل:

شاتل، دیگر تفریحات محبوب کیش است. این نوع از تفریحات بر روی سطح آب به همراه تیوپ و یک قایق تند رو صورت می گیرد. شما می توانید به صورت ۵ یا ۴ نفره بر روی این تیوپ بنشینید و  لذت واقعی را تجربه کنید.

  • اسکوتر زیردریایی:

یکی از جذاب ترین تفریحات ، سوار شدن بر اسکوتر زیردریایی می باشد. برای سوار شدن بر اسکوتر زیر دریایی نیاز نیست؛ شنا بلد باشید. شما می توانید به واسطه این تجهیز در آب های خلیج فارس برای بازده زمانی کوتاهی بمانید و از زیبایی های طبیعی این دریا لذت ببرید.

  • جنگ های شادی:

جنگ های شادی یکی از تفریحات خشکی کیش می باشد. در این مراسمات استندآپ های جذابی اجرا می شود؛ که باعث شده شما تا ساعت هایی طولانی خندان و شاد باشید. حتما در طول مسافرت به کیش، به جنگ های شادی سر بزنید. از آن جایی که ساعت برگذاری این مراسمات از ۱۲ شب به بعد است؛ مسلما وقت خالی برای رفتن به این جشن ها دارید.

  • تفریحات سافاری:

تفریحات سافاری کیش از آیتم های بسیاری برخوردار می باشد. این نوع از تفریح ، یک مجموعه کامل از تفریحات سرگرم کننده و مهیج است. از تفریحات سافاری شامل لندکروز سواری بر تپه های شنی، موتور های چهار چرخ ATV، موتور باگی، موتور دریفت، شتر سواری، عینک واقعیت مجازی، ترامپولین و… را نام برد.

این تفریحات با این که در خشکی صورت می گیرند؛ اما بسیار هیجان انگیز هستند. به همین خاطر افراد بیشتری جذب پکیج های سافاری می شوند.

بهترین مجموعه برای خرید بلیط تفریحات کیش

مسلما، برای تجربه تفریحاتی بی نظیر بایستی هزینه ای صرف کنید؛ برای این که تخفیفات نیز شامل حال تان شود. بهتر است، به واسطه مجموعه های مسافرتی و گردشگری بلیط این تفریحات را خریداری کنید.

پکیج های تفریحی کیش را اینجا مشاهده کنید

آفرکیش ، برترین مجموعه خدماتی در این عرصه است؛ شما می توانید با قیمت های مناسبی در این مجموعه انواع بلیط تفریحات کیش را خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید