مقالات

قیمت تور کیش در سال 1401

قیمت تور کیش در سال 1401

برنامه شما برای سال ۱۴۰۱ چیست؟ اگر شما هم نمی دانید که عید امسال کجا بروید؛ ما در این پست درباره قیمت تور کیش در سال 1401 مطالبی را به شما عزیزان عرض خواهیم کرد. یکی از توریستی ترین منطقه کشور کیش می باشد، کیش محلی برای گشت و گذار و همچنین خرید می باشد. تور کیش بهترین و درست انتخاب های شما برای مسافرت می باشد که می تواند خاطرات بسیار خوبی را برای شما رقم بزند و همچنین لازم است شما اطلاعاتی درباره تور کیش مطلع شوید. ما در این پست تمام سعی مان را کرده ایم که مطالبی در اختیارتان بگذاریم که تمامی سوالات شما برطرف شود و همچنین شما دیگر دچار مشکل نشوید، پس ما را تا انتهای مطالب همراهی کنید.

تور کیش به چه صورت است؟

اکنون به شما درباره بهترین زمان مسافرت به کیش را خواهیم گفت، کیش به دلیل دارای آب و هوای گرم و خشک میزان بارندگی کم تابستان‌های بسیار گرمی دارد و زمستان های کوتاه با بارش های سیل آسا  و همچنین هیچ زمانی در این جزیره یخبندان صورت نمی گیرد و یا برف نمی بارد.

اگر می خواهید به کیش سفر کنید باید از دی ماه تا اردیبهشت ماه سفر کنید زیرا غیر از این هوا بسیار گر می باشد، اگر می خواهید در زمان شلوغ بودن کیش به آنجا بروید باید ماه فروردین را انتخاب کنید زیرا تورهای زیادی برای نوروز راهی جزیره کیش می شوند؛ توجه داشته باشید که قیمت پرواز ها به کیش در این ماه دو برابر می شوند. کیش همانند سایر نقاط توریستی دارای مرکز اقامتگاه، مسافرخانه و هتل می باشد، هتل های بسیاری در کشور وجود دارد که قیمت پذیرش های آن ها مختلف است. تورهای مسافرتی کیش، تور کامل نیست فقط رزرو بلیط هواپیما و هتل برای شما انجام می ‌شوند شما  باید برای هر جایی که قرار است بروید هزینه جداگانه پرداخت کنید.

نکته هایی که باید قبل از سفر به آن توجه کنیم!

مانند هر سفر دیگری شما باید قبل از رفتن به کیش به نکته های توجه کنید اگر قرار است شما با تور به این سفر بروید باید به مواردی که در قرارداد تا نوشته شده است توجه کنید و صحبت های شفاهی هیچ ارزشی ندارند. سعی کنید قبل از اینکه با تور تان قرارداد را ببندید در مورد هتلی که قرار است در آنجا استراحت کنید تحقیقاتی انجام بدهید برای مثال کجا هست؟ غذایش چطور است؟ هزینه اش را بدانید.

هزینه تور کیش به شدت در حال تغییر است مثلاً در ایام عید گران می شود اما در اواخر تابستان ارزان تر از نسبت به تمام فصل ها هست. تورهای مسافرت دارای خدماتی می ‌باشند مانند استقبال فرودگاهی، بلیط رفت و برگشت، استراحت کردن در هتل به همراه صبحانه، گشت جزیره، رستوران ها، پارک دلفین ها که هر کدام از آن ها را شما بخواهید استفاده کنید باید هزینه جداگانه ای باید بپردازید. سعی کنید برای آن برنامه ریزی کنید و تمام مدارکتان دست خودتان باشد نه شخصی که مسئولیت تور را به عهده دارد.

در فرودگاه منتظر نماینده تور باشید تا شما را به هتل برساند نماینده نور به شما راهنمای بسیار زیادی می تواند بکند. بهترین زمان برای سفر به کیش اواخر دی ماه تا اواخر اردیبهشت می باشد زیرا در این فصل هوا بسیار دوست داشتنی می باشد ولی از اواخر خرداد تا مهرماه بسیار هوا گرم است. از مکان های گردشگری که در کیش وجود دارد می توانیم به ساحل مرجان اشاره کنیم که از بسیار زیبا طراحی شده است و طلوع آفتاب، غروب آفتاب را اگر کیش رفتید حتما در کنار این ساحل بگذرانید.

سوالات متداول

  1. تور های کیش تمامی هزینه ها را به عهده می گیرند؟

تورهای مسافرتی کیش، تور کامل نیست فقط رزرو بلیط هواپیما و هتل برای شما انجام می ‌شوند شما  باید برای هر جایی که قرار است بروید هزینه جداگانه پرداخت کنید.

  1. در چه فصل هایی می توانیم به کیش سفر کنیم؟

بهترین زمان برای سفر به کیش اواخر دی ماه تا اواخر اردیبهشت می باشد زیرا در این فصل هوا بسیار دوست داشتنی می باشد ولی از اواخر خرداد تا مهرماه بسیار هوا گرم است.

  1. چرا در فروردین بلیط ها گران تر می شوند؟

زیرا تورهای زیادی برای نوروز راهی جزیره کیش می شوند؛ توجه داشته باشید که قیمت پرواز ها به کیش در این ماه دو برابر می شوند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *