اجاره ماشین در کیش


جزيره كيش يكي از مناطق گردشگری و بسیار آرام بخش در بخش جنوبی کشورمان ایران و در استان هرمزگان است. سالانه صدها هزار نفر براي تفریح یا استراحت به کیش سفر مي كنند. کیش با دریای زلال خود، سواحل شنی، شب های بسیار زیبا، تفریحات هیجان انگیز، مراکز خرید عالی جذابیت خودش راچندین برابر کرده است.

کيش با ساحل آرام خود ، ماسه هاي مرجاني، آب زلال و درياي شفاف و آب و هوای بسیار عالی در فصل پاییز و زمستان و ابتدای بهار سفری به یادماندنی و خاطره انگیزی را در ذهن گردشگران رقم می زند. رانندگی در جاده جهان و خیابان های زیبای جزیره کیش با ماشین های مدرن و جدید که بعضی از آن ها را در شهرای ایران نمیتوانید ببینید و حتی ترافیکی که هیچ وقت شاهد آن نخواهید بود تجربه ای متفاوت برای مسافران می باشد.

برخی از گردشگران با ماشین از شهر های دور و نزدیک به جزیره کیش سفر می کنند و برخی ها با هواپیما. بیشتر افرادی که بدون ماشین به این جزیره مرجانی می آیند برای راحتی خود به دنبال اجاره ماشین در کیش هستند تا بتوانند به راحتی در هر ساعتی از شبانه روز که می خواهند به مقاصد مورد نظر خود بروند .

برای اجاره ماشین در کیش می توانید از شرکت های گردشگری و دفاتر اجاره ماشین در کیش ، ماشین دلخواه خود را اجاره کنید. برای اجاره ماشین در کیش آفرکیش می تواند همراه شما باشد و فقط با یک تماس می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را در مورد چگونگی اجاره ماشین در کیش، مدل ماشین، رنگ ماشین ، نحوه پرداخت وجه و ..... دریافت کنید. اگر قصد اجاره ماشین در کیش را دارید مواظب باشید که هیچ وقت از شخص ماشین اجاره نکنید و حتما در زمان اجاره ماشین در کیش قرارداد بنویسید.

نحوه اجاره ماشین در کیش

شما می توانید قبل از سفرتان زمانی که در شهر خود هستید و هنوز وارد جزیره کیش نشده اید با کارشناسان ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم در مورد اجاره ماشین در کیش و قیمت اجاره ماشین در کیش را کسب نمایید. ما ماشین مورد نظر شما را ( در صورت موجود بودن در تاریخ انتخابی) برای شما رزرو میکنیم. بعد از ورودتان به جزیره و تحویل گرفتن ماشین با شما قراردادی بسته می شود و پس از آن می توانید با ماشین خود به هر نقطه ای از کیش میخواهید بروید. در ضمن خبر خوبی که برای شما داریم این است که ماشین های اجاره ای را می توانید در فرودگاه تحویل بگیرید و همان جا هم تحویل دهید.

اجاره ماشین در کیش به دو صورت می باشد:
  • اجاره ماشین با راننده (که معمولا برای گردشگران با تعداد بالا بسیار مناسب است که می توانند مینی بوس اجاره کنند و یا برای گردشگران خارجی که با کیش آشنایی ندارند بهترین گزینه اجاره ماشین با راننده است.)
  • اجاره ماشین بدون راننده (که ماشین به طور کامل در اختیار شخص قرار می گیرد)

شرایط اجاره ماشین در کیش بدون راننده

برای اجاره ماشین در کیش حتما باید گواهی نامه همراه خود داشته باشید. برای اینکه ماشین را در کیش تحویل بگیرید به عنوان ضمانت، چک (به مبلغ ارزش کلی ماشین) و یا پول نقد که حداقل 2 میلیون تومان می باشد (بستگی به ارزش ماشین قابل تغییر است) از شما دریافت و به محض برگرداندن ماشین چک و یا وجه نقد شما برگردانده می شود. بعد از 24 ساعت که زمان برگرداندن ماشین فرا رسید 300 هزار تومان از مبلغ دریافتی از مسافر بابت خلافی ماشین نزد رنت کار می ماند که در صورت نداشتن خلافی بعد از 15 تا 30 روز به حساب شما واریز می گردد. ماشین های اجاره ای را می توانید به مدت 24 ساعت نزد خودتان نگه دارید.

سایر خدمات آفرکیش:

تور کیش تور لحظه آخری کیش هتل در کیش